Konie i ziemniaki

Wycieczka do rabczańskiego parku

Jedziemy na wycieczkę ! 7 i 9 październik, te dni zapamięta z pewnością każdy przedszkolak.   W tych dniach nasze dzieciaki wzięły udział w zaplanowanej wycieczce do Rabki Zdroju. Rabkę nasze przedszkolaki znają bardzo dobrze ale tym razem mogły ją podziwiać z wozów prawie drabiniastych  zaprzężonych w piękne koniki.

Motylki i Jeżyki podróżowały i podziwiały piękną jesienną szatę w jaką ubrany został rabczański park we wtorek 7 października, dodatkową atrakcją wycieczki było wspaniałe ognisko z pieczeniem kiełbaski, mniam!!! Natomiast Biedronki i Wiewiórki zwiedzały park 9 października i z konikami dotarły pod Tężnię a potem na plac zabaw i tam  wspinały się, zjeżdżały, huśtały na huśtawkach i… piknik też był, a jakże ale niestety trzeba było wracać do przedszkola. Pogoda wspaniała, słoneczko przygrzewało, a kolorowe listeczki tańczyły i w słoneczku kolorami jesiennymi się mieniły. Było naprawdę wspaniale.