591974

Pobijamy rekord, czła polska czyta

Akcja „CałaPolskaCzytaDzieciom

w Przedszkolu

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka

i to już od najmłodszych lat,  odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając – do naszego przedszkola,  w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” , pragniemy zaprosić rodziców , aby w porankach czytali naszym przedszkolakom bajeczki. Wszyscy chętni rodzice przybywajcie z bajeczkami i czytajcie je z naszymi przedszkolakami.

„Żeby zdrowe zęby mieć , trzeba tylko chcieć” , a że nasze przedszkolaki chcą mieć piękne uśmiechy, zdrowe i czyste ząbki dlatego uczestniczą w „Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków”. 30 września w ramach akcji pomogliśmy w biciu Rekordu Guinnessa w kategorii: największa liczba dzieci jednocześnie myjących zęby i UDAŁO SIĘ! Rekord został pobity! Przedszkolaki otrzymały Certyfikaty no i mają śliczne zdrowe ząbki.