Licznik odwiedzin

504902
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
16
255
8939


Archiwum

bibblioteka i dzień dziecka

OBCHODY   DNIA  DZIECKA  W  PRZEDSZKOLU

Zakończyliśmy obchody Dnia Dziecka w przedszkolu. W tym roku Dzień Dziecka trwał cały tydzień, i tak już w poniedziałek były szaleństwa na dyskotece, we wtorek nasze przedszkolaki otrzymały wór słodkości za udział oraz piękny występ podczas XXIII Przegladu Piosenki Przedszkolnej, w środę – po prostu było wielkie lenistwo i to na dodatek w piżamkach, szlafroczkach, bamboszkach i z jasieczkami czyli tzw. Piżamkowy dzień leniucha. W czwartek po leniuchowaniu dzieci zmagały się w różnych sportowych konkurencjach, no a w piątek już spokojniej czytaliśmy i oglądaliśmy sobie bajeczki, było fajnie!

 

Książka mój przyjaciel- z wizytą w szkolnej bibliotece

Nasze Jeżyki i Motylki niedawno odwiedziły bibliotekę  w ZS w Chabówce. Celem  wizyty  było  poznanie  miejsca, gdzie  królują  książki. Podczas  rozmowy  dzieci  poznały  znaczenie  pojęć   biblioteka,  czytelnia  i wypożyczalnia  oraz  zasady  korzystania  z  tych  pomieszczeń.   Poznały  również   bliżej pracę  bibliotekarza  i  zasoby  szkolnego  księgozbioru. W  trakcie  oglądania   przygotowanych  dla  nich  zestawów  książek  chętnie  opowiadały o  swoich  ulubionych  bohaterach  i  własnych  księgozbiorach.