Licznik odwiedzin

505586
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
142
79
8939


Archiwum

Ójciec świety

30 KWIETNIA 2014r. Co wiemy o Rabce i okolicach?

We wtorek tuż po śniadaniu najstarsze grupy przedszkolne : Biedronki i Wiewiórki odwiedziły Urząd Miasta Rabka. Tam spotkaliśmy się z Panią Agnieszką oraz z Panią Karolinką, które pracują w Informacji Turystycznej. Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego ważne jest aby taka Informacja Turystyczne była w każdym mieście i czego turysta przyjeżdżający do Rabki może się tam dowiedzieć. Następnie dzieci uczestniczyły w konkursie „Wiedzy o Rabce i okolicach „ i naprawdę z każdym pytaniem super sobie poradziły!

 

28 KWIETNIA2014r. Wspominamy Jana Pawła II, naszego kochanego Świętego!

W poniedziałek 28 kwietnia w przedszkolu, odbył się niezwykle uroczysty dzień - Dzień Papieski. Został on zorganizowany przede wszystkim z potrzeby serca wspomnienia naszego kochanego Świętego Jana Pawła II oraz jako podziękowanie za dar kanonizacji Papieża Polaka.

Wszystkie dzieci od pewnego czasu przygotowywały się do tego dnia; na zajęciach poznawały życie Karola Wojtyły, jego dzieciństwo, trudną drogę życia prowadzącą do powołania na kapłana. Biedronki na ten szczególny dzień przygotowały krótki montaż słowno – muzyczny , oczywiście nie mogło zabraknąć  „Barki” pieśni, którą  Jan Paweł II sobie szczególnie ukochał. Wszyscy cieszymy się i radujemy ,że  mamy Świętego naszgo kochanego Jana Pawła II.