primaaprilis

01 KWIETNIA 2014r. PRIMA APRILIS!!!

Pierwszy dzień kwietnia to Prima Aprilis czyli dzień pełen żartów, śmiechu oraz świetnej zabawy. Ten nastrój udzielił się również ciociom w przedszkolu i postanowiły sobie trochę pożartować. Już przy drzwiach, Ci bardziej spostrzegawczy odczytali życzenia Bożonarodzeniowe, sale zostały na ten dzień wymienione, i tak Jeżyki były u Wiewiórek, Motyle u Biedronek, Biedronki u Jeżyków a Wiewiórki u Motylków - istny "misz-masz". Nie wszystkie dzieci wiedziały dlaczego tak jest, więc w salach poznały krótka historię związaną z obchodami tego dnia i dowiedziały się, że jest to znakomita okazja do sprawiania drobnych psikusów i zagwarantowanie śmiania się do woli! O 10.00 wszystkie grupy zebrały się na łące obok przedszkola i tam dopiero była wspaniała zabawa - obchodziliśmy Dzień Sportu - prima aprilis! Cały dzień obfitował w dobra zabawę a uśmiech gościł na twarzach wszystkich dzieci - i o to chodziło!