Licznik odwiedzin

167094
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
64
38
1660


Aktualności

 

Uwielbiamy robić babki z piasku, a kopanie w ziemi to dla nas największa frajda. Ponieważ Pani Wiosna w tym roku długo nie chciała do nas przybyć - chcieliśmy zaprosić i zachęcić ją sadzeniem wiosennych nasion. Przed Świętami Wielkanocnymi  stworzyliśmy nasz Mały Ogródek. Na wacie umieściliśmy nasiona rzeżuchy, a w małych doniczkach cebulę żeby wyrósł z niej długi, zielony szczypiorek, w pozostałych koperek, bazylię i groszek. Jesteśmy strasznie ciekawi co z nich wyrośnie, oby nie "gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie", bo nie mamy tyle miejsca na naszej sali. 

 

27 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Teatru. Tego dnia dowiedzieliśmy się jak należy zachować się w teatrze. Mieliśmy okazję uczestniczyć w zabawach ruchowych. Byliśmy aktorami i wcielaliśmy się w różne postacie. Uczestniczyliśmy w teatrzyku. „Wesołe zwierzątka”, w którym aktorami były same dzieci. Graliśmy kostką mimiczną. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.